Workcube

2001 yılında internet bağlantılarının neredeyse yok denecek seviyedeyken %100 Web tabanlı bir çözüm olarak geliştirilmeye başlanan Workcube, 2004 yılında pazara sunuldu. Hem Web tabanlı olması hem de bir şirketin tüm süreç ve operasyonlarını tamamen konsolide biçimde bir arada yönetmek üzere tasarlanması Workcube’ü Türkiye’de ve dünyada ilkler arasına soktu.Tüm dünyada teknolojik dönüşümün adı artık dijital transformasyon. Araştırmalar Dijital Transformasyon pazarının 2021 itibarıyle 392 milyar Dolar’lık bir hacme ulaşacağını öngörüyor. Workcube hem ürün hem de ürün etrafında sunduğu hizmetleri ile işletmelerin dijital transformasyonunda aktif rol alıyor.  Müşterilerimize Workcube İş Ortağı olarak dijital transformasyon sürecinde katma değer katabileceğiz.  Teknosim Bilişim, 2020 yılında Workcube Çözüm Ortağı oldu.


 

CAS Software AG

CAS Software AG, Almanya ve Batı Avrupa'nın özellikle Kobi segmentinde önde gelen CRM çözümleri sağlayıcısıdır.
CAS Software AG, son yıllarda küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için müşteri ilişkileri yönetiminin (CRM) Almanya'da pazar lideri olmuştur. Şirket 1986 yılında Karlsruhe'de Martin Hubschneider ve Ludwig Neer tarafından kuruldu. Bugün CAS Software AG, 375'i doğrudan CAS Software AG'de olmak üzere yaklaşık 400 kişiyi istihdam etmektedir. 20.000'den fazla şirket ve kuruluşta 400.000'den fazla kişi, 40'dan fazla ülkede 11 ayrı dilde CAS Software'in yazılım çözümlerini kullanmanın avantajlarından yararlanmaktadır. Teknosim Bilişim 2007 yılından beri CAS Software AG Çözüm Ortağıdır.


 

 

           

METRIXWARE ve iştiraki SYSTEMOBJECTS, IBM i (AS / 400) ve IBM Mainframe uygulamalarının modernizasyonu konusunda uzmanlaşmış yazılım şirketleridir.

METRIXWARE 24 yıldan fazla bir süredir büyük ve orta ölçekli şirketlere ana iş uygulamalarının uzmanlığında destek olmak için hizmet veren bir yazılım üreticisidir.

Metrixware 2018 yılında Systemobjects firmasını satın alarak bünyesine katmıştır.

System Objects IBM i  (AS/400) sunucular için Uygulama Geliştirme Araçları üretmektedir. Bu konuda en öne çıkmış ürünleri Delphi /400 ve .Net/400'dür.

1996'dan beri Systemobjects Türkiye Tek Distribütörü olan Teknosim Bilişim, 2018 yılında itibaren aynı zamanda Metrixware Distribütörü olmuştur.

 


 

1984 yılında kurulan PC SOFT firması, Internet, Intranet, Windows, Linux, Unix, Android, Windows, Iot ve iOS için profesyonel geliştirme araçlarının tasarımında uzmanlaşmıştır.

Bu araçlar ile yazılım geliştirilir ve Internet, Intranet siteleri oluşturulabilir.

PC SOFT araçlarından oluşturulan milyonlarca uygulama şu anda dünya çapında kullanılmaktadır.

PC SOFT, 1984'ten beri yüksek teknoloji araçlarını mümkün olduğunca geniş bir kitleye sunma vizyonunu takip etmektedir.

PC SOFT'un ilk en çok satan ürünü HI SCREEN (ABD'de satılan 10.000 kopya) adlı bir ekran üreticisiydi. Dünya çapında on binlerce kopya satan bu araçtan edinilen deneyimin gücüne bağlı olarak, PC SOFT daha sonra en eksiksiz, kullanımı en kolay olan Windows tabanlı Bilgisayar Destekli Yazılım Ortamı (IDE & ALM paketi) olan WINDEV'i yarattı.

150.000'den fazla profesyonel geliştirici zaten WINDEV'i benimsemiştir ve şu anda dünya çapında WINDEV kullanılarak yapılan milyonlarca uygulama kullanılmaktadır.

PC SOFT profesyonel geliştirme araçlarını kullanarak geliştirme ekipleri 10 kata kadar daha hızlı çalışabilir.

PC SOFT, müşterilerine daima ciddi bir avantaj sunmaya dayanan yenilikçi yaklaşımıyla da bilinir:
- telifsiz dağıtım (Runtime olmadan geliştirdiğiniz uygulamaları dağıtabilirsiniz)
- ücretsiz Teknik Destek
- karşılaştırılamaz arayüz kullanıcı dostu
- dinamik ve orijinal pazarlama

Teknosim Bilişim, 2005 yılından beri PC SOFT firmasının resmi Türkiye distribütörüdür. Onlarca müşterisine PC SOFT araçlarını sağlamış ve destek olmuştur.


 

Sophos, 150'den fazla ülkede her büyüklükte 400.000'den fazla kuruluşu günümüzün en gelişmiş siber tehditlerinden koruyan ürünleri geliştiriyor. SophosLabs tarafından desteklenen bulut tabanlı ve yapay zeka destekli çözümler, uç noktaları ve ağları daha önce hiç görülmemiş siber suç taktikleri ve tekniklerine karşı güvenli hale getirmek için koruma sağlıyor. Teknosim Bilişim, daha önce Astaro adı ile bilinen Firewall yazılımın Türkiye'de ki ilk Çözüm Ortağıdır. Sophos'un Astaro'yu satın alması ile berbaber doğal olarak SOPHOS Çözüm Ortağı olmuştur.

 


 

Türkiye'nin ilk elektronik mutabakat sitesi ve hizmeti olan Kolaymutabakat ile şirketlerin elle yaptıkları tüm mutabakat süreçleri web üzerine taşınarak,

İş gücünden, kağıt, faks ve telefon masraflarından ortalama %40 oranında tasarruf ediliyor,

Mutabakatın sürdürülebilir şekilde yapılması sağlanarak, Şirketlerin iç kontrol süreçleri güçlendirmeye ve vergi risklerinden korunmalarına yardımcı olunuyor.

Teknosim Bilişim 2020 yılında Kolaymutabak çözüm ortağı olmuş ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kurumsal firmaların dijital dönüşüm süreçlerine bir katkı daha sağlamaya başlamıştır.