Sıradan Çözümlerle Yetinmeyin...


TEKNOSİM BİLİŞİM, Teknosim adıyla 2001 yılında kurulmuş olmakla birlikte geçmişi 1996 yılına kadar uzanır. 1996 yılında faaliyete başlayan Palnet Bilgisayar, önceleri daha çok donanım entegrasyonu ve ağ (LAN/WAN) konularında hizmet vermiştir. Bilişim sektöründe meydana gelen değişimlerle beraber Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) yazılımlarının öne çıkmasıyla birlikte TEKNOSİM BİLİŞİM de kendisini bu konuda yoğunlaştırma kararı almıştır.
 

Kurumsal müşterilerden oluşan bir portföye sahip olmanın getirdiği sorumluluğun bilinciyle sıradan çözümlerle yetinmeyen, esneklik, gizlilik ve güven ilkelerine daima bağlı kalan ve hizmet verdiği kuruluşları yüksek teknolojinin olanaklarıyla tanıştıran bir bilişim şirketi olma yolunda adımlar atmıştır.

 

Teknosim Bilişim, iletişim tekniklerindeki gelişmeleri ve yaratıcı ifadenin hep daha yeni ve güçlü tanımlarını araştırmaktan ve keşfetmekten heyecan duyan profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Uzmanlık, yaratıcılık ve müşteri hizmetleri alanlarında müşterilerimizin beklediklerinden de fazlasını sunmaya çalışıyoruz.

Her biri alanlarında uzmanlaşmış zengin kadromuz ile bilişim dünyasındaki yeni teknolojileri kovalayan müşterilerimizin sağ kolu olmayı başarmanın haklı gururunu yaşıyoruz
.