CAS GenesisWorld versiyon X11 duyuruldu. Bir çok yeni özellik ile GenesisWorld şimdi çok daha güçlü.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için en akıllı CRM'in yeni sürümü geldi: Mobil Picasso arama , Ürün Kataloğu ve genişletilmiş Uygulama Tasarımcısı gibi benzersiz işlevler CAS genesisWorld x11'i gerçek bir zorunluluk haline getiriyor.

CAS genesisWorld, küçük ve orta ölçekli işletmelerde müşteri ilişkilerinin kalitesini iyileştirmek için heyecan verici olanaklar sunan, esnek bir şekilde özelleştirilebilir CRM ve xRM çözümüdür. CAS genesisWorld'ün olumlu etkileri, pazarlama alanındaki beklentilerle ilk temastan, doğrudan satışlara ve şeffaf ekip planlamasına kadar tüm iş iletişimlerinde hissedilebilir.

Picasso arama motoru ile mobil cihazlardan da arama yapın
CAS genesisWorld, müşterilerinizi her zamankinden daha proaktif tepki vermenizi sağlayarak müşterilerinizi odakta tutmanıza olanak tanır. Artık mobil kullanıcılar için mevcut olan Picasso arama motoru, tüm önemli bilgilerinizi pratik MyDay görünümünde bir araya getirmek için AI algoritmalarını kullanıyor.

Müşteri memnuniyeti
Hepsinden iyisi, CRM'inizi gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve kişisel arkadaşınız olarak CAS genesisWorld'ü kullanabilirsiniz. Bu, dizüstü bilgisayar, tablet, PC veya akıllı telefon gibi istediğiniz cihazla çevrimiçi  veya çevrimdışı çalışabileceğiniz anlamına gelir.

Yeni fonksiyonları keşfedin
Mobil Ürün Kataloğu, gömülü multimedya içeriği kullanan anketler veya entegre Uygulama Tasarımcısı gibi ürün özelliklerini daha ayrıntılı bir şekilde deneyimleyin. Sizi CAS genesisWorld x11'in sunduğu zaman kazandıran ve akıllı seçenekleri denemeye davet ediyoruz.

Daha fazla bilgi için : 

https://www.cas.de/nc/en/news/news/details/article/cas-genesisworld-x11-simple-intelligent-proactive.html