1984 yılında kurulan PC SOFT firması, Internet, Intranet, Windows, Linux, Unix, Android, Windows, Iot ve iOS için profesyonel geliştirme araçlarının tasarımında uzmanlaşmıştır.

Bu araçlar ile yazılım geliştirilir ve Internet, Intranet siteleri oluşturulabilir.

PC SOFT araçlarından oluşturulan milyonlarca uygulama şu anda dünya çapında kullanılmaktadır.

PC SOFT, 1984'ten beri yüksek teknoloji araçlarını mümkün olduğunca geniş bir kitleye sunma vizyonunu takip etmektedir.

PC SOFT'un ilk en çok satan ürünü HI SCREEN (ABD'de satılan 10.000 kopya) adlı bir ekran üreticisiydi. Dünya çapında on binlerce kopya satan bu araçtan edinilen deneyimin gücüne bağlı olarak, PC SOFT daha sonra en eksiksiz, kullanımı en kolay olan Windows tabanlı Bilgisayar Destekli Yazılım Ortamı (IDE & ALM paketi) olan WINDEV'i yarattı.

150.000'den fazla profesyonel geliştirici zaten WINDEV'i benimsemiştir ve şu anda dünya çapında WINDEV kullanılarak yapılan milyonlarca uygulama kullanılmaktadır.

PC SOFT profesyonel geliştirme araçlarını kullanarak geliştirme ekipleri 10 kata kadar daha hızlı çalışabilir.

PC SOFT, müşterilerine daima ciddi bir avantaj sunmaya dayanan yenilikçi yaklaşımıyla da bilinir:
- telifsiz dağıtım (Runtime olmadan geliştirdiğiniz uygulamaları dağıtabilirsiniz)
- ücretsiz Teknik Destek
- karşılaştırılamaz arayüz kullanıcı dostu
- dinamik ve orijinal pazarlama

Teknosim Bilişim, 2005 yılından beri PC SOFT firmasının resmi Türkiye distribütörüdür. Onlarca müşterisine PC SOFT araçlarını sağlamış ve destek olmuştur.


 

 


 

Türkiye'nin ilk elektronik mutabakat sitesi ve hizmeti olan Kolaymutabakat ile şirketlerin elle yaptıkları tüm mutabakat süreçleri web üzerine taşınarak,

İş gücünden, kağıt, faks ve telefon masraflarından ortalama %40 oranında tasarruf ediliyor,

Mutabakatın sürdürülebilir şekilde yapılması sağlanarak, Şirketlerin iç kontrol süreçleri güçlendirmeye ve vergi risklerinden korunmalarına yardımcı olunuyor.

Teknosim Bilişim 2020 yılında Kolaymutabak çözüm ortağı olmuş ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kurumsal firmaların dijital dönüşüm süreçlerine bir katkı daha sağlamaya başlamıştır.