Çözümlerimiz


 

Yeni Nesil Uygulama Geliştirme

Günümüzün yoğun rekabet ortamında ve çok hızlı değişen koşullarında Uygulma Geliştirme Projelerinizi artık klasik yöntemler ile yapmak artık hiç rantabl değil.

Uygulamalarınızı hızlıca, düzgün bir şekilde tasarlamak ve sorunsuz bir şekilde hem kendi sunucularınıza hem de bulut ortamında yayyınlamak ve yönetmek durumundasınız.

Teknossim Bilişim hem kendisi en son teknoloji araçlar ile geliştirme yapıyor hem de müşterilerine bu araçları sunarak etkin bir şekilde kullanmalarını sağlıyor.

Bu tip araçlar ile  hem geliştiricilere hem de iş kullanıcılarına, geleneksel geliştirme yöntemlerinden 10 kata kadar daha hızlı ve esnek bir şekilde mobil ve web uygulamaları oluşturmalarını sağlıyor.

 

Hızlı uygulama geliştirme araçları daha kaliteli uygulamalar üretir
Hızlı uygulama geliştirme araçları, daha kısa bir zaman aralığında daha iyi yazılım sonuçları sunarak işletmenin hedeflerine daha hızlı ulaşmasını sağlar.

BT ekiplerinin hızla daha iyi uygulamalar geliştirmelerini sağlayan üç ana bileşen vardır:

Tüm uygulama yaşam döngüsü boyunca destek
Yazılım dağıtım ve yaşam döngüsünün her aşamasını hızlandırarak kuruluşların değişen gereksinimlere adapte olmasını sağlayan daha yinelemeli, esnek bir süreci kolaylaştırır.

Uygulama geliştirmenin demokratikleştirilmesi
Geleneksel geliştirme yöntemleri, belirli programlama dilleriyle nasıl çalışılacağını bilen programcılar gerektirir. 5.Kuşak, Low-code ve No-Code hızlı uygulama geliştirme araçları ile koddan uzaklaşarak alan daha çok is süreçlerine odaklanarak tüm departmanlardan çeşitli kullanıcıların geliştirme sürecine katılmasını sağlayarak genel geliştirici popülasyonunu artırır ve dolayısı ile kaliteyi artırır.

BT ve İşletme Arasındaki İşbirliği
Yalnızca geliştirici verimliliğini artırmak, BT projelerinin başarısını sadece çok az etkiler. Hızlı uygulama geliştirme araçları, proje yönetimi özellikleri, görsel geliştirme araçları ve son kullanıcı geri bildirim mekanizmaları aracılığıyla BT ve İş Birimleri ortaklığına öncelik vererek her bir projenin yüksek kaliteli sonuçlar üretmeye odaklanmasını sağlar.